Teenus

Avaleht  /  Teenus

Me osutame mitmesuguseid värvimis- haavelduskambri- ja ventilatsiooniseadmete tehnilise hoolduse ja remonditeenuseid, rendime värvimis- ja koristustehnikat, samuti inspekteerime värvimistöid.

Teostame ka haavelduskambriliinide ja -masinate häälestamise, remondi- ja diagnostilisi töid, teeme sõelanalüüsi ja valime optimaalse töösegu haavlikambrite jaoks, mis tõstab oluliselt pinnatöötluse tõhusust.

Seadmete remont ja tehniline hooldus

Värvimispump või haavlikambri aparaat läks katki? Ventilatsioonisüsteem läks rivist välja? Vajate seadmete varuosi või tehnilist hooldust? Meie spetsialistid tulevad teie juurde lühikese aja jooksul, teevad diagnostikat, tellivad vajalikud varuosad ja teostavad kvalifitseeritud remonditöid. Oleme valmis osutama oma tellijatele ka pidevat tehnilise toe teenust paigaldatud seadmete plaanilise garantiiteeninduse alal.

Värvimisseadmete ja koristustehnika rentimine

Iga ettevõte ei vaja kallihinnalisi professionaalseid seadmeid igapäevaselt – mõnda tööd tehakse võrdlemisi harva, lähtuvalt tootmises olevate tellimuste spetsiifikast. Just seepärast on mitmesuguse tehnika rentimise teenus väga nõutav– see on kasulik ja mugav! Me pakume rendiks universaalset värvimis- ja koristustehnikat. Pakutavad aparaadid on piisava võimsusega, mobiilsed ja mugavad kasutada.

 

Juri Andrijevski Telefon: +372 56654472. Email: juri.andrijevski@varvjaseadmed.ee

Värvimistööde inspekteerimine

Hempeli tehniline teenindus kujutab endast konsultatsiooniteenuseid kõikjal, kus kasutatakse Hempeli värve, ja see pole veel kõik. Iga päev aitab üle 620 kvalifitseeritud konsultandi, kellest umbes 230 omab NACE ja/või FROSIO sertifikaati, optimeerida mitmesuguseid individuaalsete projektide etappe, mis on seotud objektide korrosioonikaitsega. See võimaldab tellijatel oma vahenditest suurimat kasu saada. Meie Hempeli tehnilistel spetsialistidel on rahvusvahelised FROSIO* sertifikaadid ja suur kogemus Hempeli pinnakatetega töötamisel.

Seadmed rendiks

Tööstuslik tolmuimeja õhk- või elektriajamiga Nederman AB510

Mõeldud tolmu, graanulite, laastude, vedeliku koristamiseks.

AB 510

Tehnilised omadused:

Maksimaalne hõrendus (mm veesammast/kPa): 5200/52 Maksimaalne vaakumseadme õhuvoog (m³/h): 342 Suruõhu kulu (m³/min): 3 Suruõhu surve (bar): 7 Põhifiltri pindala (m²): 0,6 Põhifiltri tüüp: kott Põhifiltri materjal: polüester Põhifiltri puhastusmeetod: käsitsi Konteineri praktiline maht (l): 160 Imivooliku standardläbimõõt (mm): 51 Imivooliku standardpikkus (m): 6 Imivooliku standardväärtus: polüetüleen Müratase: 75 dB (Kaugus: 1 m Kõrgus: 1,6 m) Pikkus х Laius х Kõrgus (mm): 925x730x1640 Kaal (kg): 102

Õhuta värviprits Graco ASM M2300 PLUS

Mõeldud peaaegu igat liiki värvide, lakkide, emailide ja kruntide pihustamiseks.

ASM M2300 PLUS

Tehnilised omadused:

Värvimisdüüsi maksimaalne suurus: .023 in Vedeliku maksimaalne pealeandmine: .54 gpm (2,0 lpm) Maksimaalne töörõhk: 3300 psi (22,7 MPa, 227 bar) Mootoritüüp: 7/8 hp DC Vooliku maksimaalne pikkus: (45,7/91,4 m), sõltub düüsi suurusest Kaal: 55 lb (30 kg) vankril

Hempeli tehniline tugi:

✔ müügieelse konsultatsiooni etapis – täpsustatakse pinnakatte tehnilisi omadusi ja vaadeldakse võimalikke tehnilisi lahendusi
✔ osaleme objektil – anname soovitusi, mis puudutavad pinna ettevalmistamist ja katte pealekandmist, mis aitavad saavutada parima tulemuse
✔ koostame aruandeid – pärast projekti lõpetamist koostatakse aruanne, mis sisaldab töö teostamise käigus konsultantide poolt tehtud märkusi. Aruandes kirjeldatakse üksikasjalikult tingimusi, milles toimus pinna ettevalmistamine ja katte pealekandmine, nende vastavust kokku lepitud standarditele ja osutatavate teenuste tasemele.
✔ teostame tehnilist hooldust – me võime pärast projekti lõpetamist välja anda juhendi pinnakatte tehnilise hoolduse ja ekspluatatsioonireeglite kohta, mille järgimine pikendab katte eeldatavat iga.
✔ teostame järgmisi kontrolle – selleks, et veenduda, et kaitsekate töötab nii, nagu oli mõeldud, võivad spetsialistid kindlate ajavahemike järel teostada spetsiaalseid kontrolle, kui see teenus on lepingus ette nähtud

(*FROSIO – Norra Professionaalne Pinna Ettevalmistamise Inspektorite Väljaõppe ja Sertifitseerimise Nõukogu – maailma kõige autoriteetsem ettevõte, mis tegeleb korrosioonivastaste katete inspektorite ettevalmistamise ja väljaõpetamisega)