Abrasiivi separatsiooni blokid – seeria ASU

Avaleht  /  Seadmed ja materjalid  /  Abrasiivi separatsiooni blokid – seeria ASU

Värv ja Seadmed OÜ on ettevõtte Blastvent ametlik esindaja. Pakume oma tellijatele tootevalikut ja tehnilist konsultatsiooni.

 

Tootmistingimustes toimub abrasiivaine regenereerimise või puhastamise protsess edukalt eesmärgiga pikendada abrasiivaine kasutusaega ja parandada töödeldava pinna kvaliteeti.

 

Regenereerimise või puhastamise protsessis abrasiivaine eraldatakse (separeeritakse) tolmust, mustusest, prügist ja edasiseks kasutamiseks sobimatutest fraktsioonidest.

 

Seeria ASU abrasiivi separatsiooni blokk on abrasiivaine transportimise mehhaanilise süsteemi oluline lüli – töödeldud abrasiivaine jõuab süsteemi läbi põrandalehtri, seejärel abrasiivaine separatsiooniblokki, kus toimub abrasiivaine eraldamine töödeldud tolmust ja mustusest. Puhastuse läbinud abrasiivaine viiakse läbi mehhaanilise kogumispunkri liivapritsiseadmesse, töödeldud tolm aga tolmupüüdjasse, kus see kuhjub lehtrisse. Tolmupüüdja filtriblokis puhastatakse tolmune õhk kõrge efektiivsusega filtrielementide abil ja atmosfääri suunatase üksnes puhastatud õhk.

 

Seeria ASU abrasiivi separatsiooni blokid on trumlitüüpi separaatorid ja saavad suurepäraselt hakkama abrasiivaine eraldamisega töödeldud tolmust ja prügist tööstuslikes kõrgenenud saastatuse tingimustes.

 

ASU-2 baaskomplekteeritus:

 

  • Trummelseparaator pöörleva sõelaga suurte osakeste eraldamiseks (võrk 5 mm), mootor 0,37 kW
  • Õhkpuhastusega kaskaadpuhasti peene tolmu ja prügi eraldamiseks (ühendatud õhupuhastussüsteemi min 1500-2000 m3/min)
  • Pikkus 900 mm (L)
  • Laius 516 mm (W)
  • Kõrgus 1475 mm (H)
  • Kaal 175 kg

 

Lae alla Tehniline dokumentatsioon (.pdf)

 

Meie tehnilised spetsialistid valivad materjalid ja seadmed vastavalt Teie vajadustele, pakkuvad vajalikku tehnilist informatsiooni.

Juri Andrijevski
Telefon: +372 56654472. Email: juri.andrijevski@varvjaseadmed.ee
Comments are closed.