Nedermani mobiilsed tolmuvabad liivapritsid – haavlipritsid

Avaleht  /  Seadmed ja materjalid  /  Nedermani mobiilsed tolmuvabad liivapritsid – haavlipritsid

Värv ja Seadmed OÜ on ettevõtte Nederman ametlik esindaja. Pakume oma tellijatele tootevalikut ja tehnilist konsultatsiooni.

Nedermani abrasiivjoaga töötlemise vaakumseadmel on suurendatud imemis- ja separatsioonijõud. Liivapritsid ei tooda tolmu ja tõstavad tootmisefektiivsust tänu vaakumotsiku spetsiaalsele konstruktsioonile, samuti tsüklilise tegevuse suletud kontuurile ja abrasiivmaterjali surveta pealeandmisele.

 

Nedermani tootevalikus on:

Mobiilne, tolmuvaba liivaprits puhtama ja tervislikuma keskkonna jaoks SB750 Vaakumliivapritsiaparaadiga 750 pääseb ligi mitmesugustele pindadele sõltumata nende kujust, seda tänu laiale valikule abiotsikutele, mis tagavad suletud ja tolmu mittetekitava töötlusprotsessi. Liivapritsitöötlust kasutatakse edukalt rooste, vana värvi, keevitustagi eemaldamiseks ja seda võib sageli alternatiivina kasutada ka pinnakatte eemaldamiseks ning pinna ettevalmistamiseks mehhaanilisel teel või keemiliste lahustite abil. [wpfilebase tag=fileurl id=121 linktext=’Lae alla Tehniline dokumentatsioon (.pdf)’ /] 1
Mobiilne, tolmuvaba liivaprits, millel on suurendatud pealeandmine, on varustatud imemis- ja materjali sorteerimissüsteemiga Lae alla Tehniline dokumentatsioon (.pdf) 2

 

Meie tehnilised spetsialistid valivad materjalid ja seadmed vastavalt Teie vajadustele, pakkuvad vajalikku tehnilist informatsiooni.

Comments are closed.