DeFelsko – mõõteseadmed ja kontrollinstrumentid

Avaleht  /  Seadmed ja materjalid  /  DeFelsko – mõõteseadmed ja kontrollinstrumentid

Värv ja Seadmed OÜ on ettevõtte DeFelsko® ametlik esindaja. Pakume oma tellijatele tootevalikut ja tehnilist konsultatsiooni.

DeFelsko Corporation on asutatud 1966. aastal ning on nüüdseks saanud maailmaliidriks pinnakatete paksuse mõõteseadmete ja mittepurustavate kontrollinstrumentide väljatöötamise ja tootmise alal, DeFelsko seadmeid iseloomustab lihtsus, usaldusväärsus ja täpsus.

Ligi 50 tegutsemisaasta jooksul on ettevõte DeFelsko esimesena töötanud välja mitmeid tehnoloogiaid, sealhulgas kombineeritud mõõteriista mõõdetava pinnakatte aluse automaatseks äratundmiseks (metall / mittemetall), samuti lasid nad maailmas esimesena välja ultrahelikäsimõõtja pinnakatete paksuse määramiseks mittemetalsete materjalide puhul, sealhulgas plast, puit ja betoon.

Ettevõtte DeFelsko mõõteriistade eeliseks on nende universaalsus, neid kasutatakse peaaegu kõigi pinnakatete kvaliteedikontrolliks: värv ja lakk (pulbervärv ja metallid), tsink ja kroom, plastmassid, metallkate jne.

Pakutavad lahendused:

  • Pinnakatte paksuse mõõtjad – DeFelsko® paksusemõõtjad
  • DeFelsko® pinna kareduse mõõtjad
  • Seadmed ümbritseva keskkonna kontrollimiseks – DeFelsko® kastepunkti mõõtja
  • DeFelsko® ultraheli paksusemõõtjad
  • Testrid nakkuvuse mõõtmiseks – DeFelsko® adhesiooni mõõtja
  • DeFelsko® pinnakatte paksuse standardmõõtmed

Meie tehnilised spetsialistid valivad materjalid ja seadmed vastavalt Teie vajadustele, pakkuvad vajalikku tehnilist informatsiooni.

Juri Andrijevski
Telefon: +372 56654472. Email: juri.andrijevski@varvjaseadmed.ee
Comments are closed.