Õhupuhastajad värvikambrite jaoks – seeria FILTAIR-PR

Avaleht  /  Seadmed ja materjalid  /  Õhupuhastajad värvikambrite jaoks – seeria FILTAIR-PR

Värv ja Seadmed OÜ on ettevõtte Blastvent ametlik esindaja. Pakume oma tellijatele tootevalikut ja tehnilist konsultatsiooni.

 

Filtriga ventileerimine on lahutamatu ja väga vajalik element igas värvikambris. Seeria «FILTAIR-PR» statsionaarne õhupuhastaja värvikambri jaoks võimaldab puhastada õhku, mis on väljast sisse surutud ja asub vahetult värvikambris. Peale selle aitab see välja viia värvimisprotsessi käigus tekkivat udu. Ilma hea ventilatsioonita värvikambris on töö kvaliteet oluliselt halvem. On vaja, et värvikambrisse oleks paigaldatud tootmistingimustele vajalik väljatõmbesüsteem.

 

Pakutav ventileerimistehnoloogia kujutab endast olemasolevate keskkonnatingimuste säilitamist kogu värvimistööde kestuse ja kuivatamisprotsessi jooksul, mille tulemusena on välistatud kaste tekkimine tootele ja luuakse soodsad tingimused katte pealekandmiseks ja kuivamiseks.

 

Filtreeritav keskkond – AINULT värv ja värvitolm.

 

Seeria «FILTAIR-PR» statsionaarsed õhupuhastajad – tööstuslikud süsteemid värvikambrite jaoks koosnevad:

 

  • Ventilatsiooniagregaat
  • Ventilatsiooni ühenduskanalite süsteem
  • Pealevoolu- ja väljatõmbekarbid
  • Pealevoolu- ja väljatõmbefiltrite komplekt
  • Juhtimispaneelid

 

Ventilatsiooniagregaadid suudavad töötada kergel vedelkütusel, looduslikul gaasil (G20 metaan, G30 butaan, G31 propaan). Vastavalt Euroopa direktiivile generaatorigaasi kohta on paigaldatud üksnes СЕ sertifikaadiga põletid vastava sertifikaadiga, mis on välja antud ametliku lubatud sertifitseerimisorgani poolt.

 

Pakutavate ventilatsiooniagregaatide peamised tehnilised parameetrid on antud all ära toodud tabelis, ventilatsioonikanalite süsteemid, pealevoolu- ja väljatõmbekarbid ja juhtimispaneel valitakse individuaalselt, lähtudes tellija tootmisest tulenevatest nõuetest.

 

Tööstuslike värvikambrite töörežiimid

 

Värvimis-kuivatuskambrid võimaldavad saada minimaalse ajaga kvaliteetse värvikatte. Selle jaoks on kambris mitu töörežiimi, mis valitakse lähtuvalt värvimisetapist.

 

Värvitolmust saastunud õhk tõmmatakse ventilaatoritega värvikambrist välja läbi värvifiltrite komplekti. Filtrid on paigutatud niiviisi, et need takistavad värvimistolmu otsest sattumist õhukanalisse ja kaitsevad ka ventilaatori tigu. Ventilatsioonisüsteem teostab operaatorite (maalrite) ohutuse huvides värvimisrežiimis õhu täieliku vahetuse ja on varustatud rekuperaatoriga soojusenergia kokkuhoidmiseks. Kuivatusrežiim pakub ainult osalist õhuvahetust, see tagab soojusenergia veel suurema kokkuhoiu. Ventilatsioonisüsteem on varustatud klappidega, mis tagavad värvikambris madalama rõhu, see välistab lahustiaurude lekkimise töötsoonist.

 

Tootevalikus on olemas ka mobiilsed õhupuhastajad värvikambrite jaoks – seeria «FILTAIR-PORT» – mobiilsed, töökindlad ja vastavad kõigile peamistele nõudmistele, mis esitatakse statsionaarsetele süsteemidele. Süsteemi konstruktsioon lubab vajaduse korral paigutada selle vastavalt tööprotsessi tehnoloogilistele nõudmistele.

 

Filtreeritav keskkond – AINULT värv ja värvitolm.

 

[wpfilebase tag=fileurl id=19 linktext=’Lae alla süsteemide FILTAIR-PR täielik mudelite loetelu (.pdf)’ /]

 

Meie tehnilised spetsialistid valivad materjalid ja seadmed vastavalt Teie vajadustele, pakkuvad vajalikku tehnilist informatsiooni.

 

Juri Andrijevski
Telefon: +372 56654472. Email: juri.andrijevski@varvjaseadmed.ee
Comments are closed.