Koppelevaatorid – seeria BE

Avaleht  /  Seadmed ja materjalid  /  Koppelevaatorid – seeria BE

Värv ja Seadmed OÜ on ettevõtte Blastvent ametlik esindaja. Pakume oma tellijatele tootevalikut ja tehnilist konsultatsiooni.

 

Seeria BE koppelevaatorid kujutavad endast vertikaalset tõstemehhanismi, mis tõstab abrasiivainet vertikaalsuunas etteantud kõrgusele. Koppelevaatoreid kasutatakse abrasiivaine, puisteveoste (tolmulaadsed, teralised, tükilised – kivisüsi, turvas, mineraalväetised, tsement, mitmesugused kemikaalid, liiv, killustik, lubi, šlakk jt) ümberpaigutamiseks.

 

Koppelevaatoreid kasutatakse laialdaselt metallurgiaettevõtetes, tsemendi-, ehitus-, kivisöe- ja mäetööstuses, ehitusmaterjalide, tuletõkete tootmisel, aga ka viljahoidlates, suhkrutehastes ja toiduainetööstuses üldse. Antud süsteeme kasutatakse nii iseseisva seadmena kui tehnoloogilise liini koostisosana. Koppelevaatori komplekskasutamise näiteks on abrasiivaine transportimise mehhaaniline süsteem MECHTRANS-2, kus kasutatakse lintkoppelevaatorit BE-2.

 

Koppelevaator BE-2
Koppade liikumise kiirus Vaikse käiguga, isevoolulaadimisega
Koppade kogus/meetril 3
Koppade paigutus sammuga
Koppade vertikaalne kiirus 60 m/min
Maksimaalne tootlikkus 6 m3/min
Mootor 2,2 kW
Ülekandetegur 1 : 22
Rihma reguleerimise tase 140 mm
Veomehhanism lint
Sügavus, mm (D) 890
Kõrgus , mm (H) Max.12 m
Laius, mm (W) 286

Eripära:

  • Konstruktsioon on kindel ja mugav kasutada (inspekteerimisluugid rippuste ja armatuurvõrguga tagavad mugava ja ohutu elevaatori tööprotsessi kontrolli)
  • Süsteemi tööaeg tervikuna pikeneb
  • Tehnilise teenindamise ja remonditööde lihtsus (eemaldatavad paneelid tagavad kerge ligipääsu tehniliseks teenindamiseks või sektsioonide vahetamiseks, vajaduse korral, avarad teenindusväljakud tagavad vaba juurdepääsu ajamile ja mootorile)

 

Tööpõhimõte:

Koppelevaator koosneb laadimisjaamast (kingast), ajamijaamast (peast) ja šahtist. Materjal satub kopast transportööri läbi kinga laadimisnoka või võetakse kopaga põhjast, kuhu pudeneb isevoolu teel. Edasi tõstavad kopad tooraine šahti mööda transportööri ülemise piirini, seal laaditakse materjal maha.

 

Lae alla Tehniline dokumentatsioon (.pdf)

 

Meie tehnilised spetsialistid valivad materjalid ja seadmed vastavalt Teie vajadustele, pakkuvad vajalikku tehnilist informatsiooni.

Juri Andrijevski
Telefon: +372 56654472. Email: juri.andrijevski@varvjaseadmed.ee
Comments are closed.