Termoisolatsiooni, hüdroisolatsiooni ja korrosioonikaitse materjalid

Avaleht  /  Seadmed ja materjalid  /  Termoisolatsiooni, hüdroisolatsiooni ja korrosioonikaitse materjalid

Meie ettevõte pakub oma tellijatele termoisolatsiooni, hüdroisolatsiooni ja korrosioonikaitse materjalide valikut ning tehnilist konsultatsiooni, samuti uusimaid seadmeid ja tehnoloogilisi lahendusi mitmekomponentsete polüuretaanipõhiste segude pealekandmise alal.

Tehnoloogia kujutab endast kahekomponentsete kiiresti kuivavate (keskmine reaktsiooniaeg – 6/10 sekundit) vahtpolüuretaanide kasutamist soojustus- ja termoisolatsioonimaterjalina, samuti kahekomponentsete kiiresti kuivavate polüuretaanipõhiste segude kasutamist hüdroisolatsiooni- ja pinna korrosioonikaitsematerjalina. Need segud kantakse kindla surve ja temperatuuri juures pihustamismeetodil pinnale. Seda meetodit nimetatakse ka õmblusteta ehk katkestusteta meetodiks, mis väldib igasuguseid soojuskadusid ja niiskuse läbitungimist liitekohtadest, kuna liitekohti pole.

Pakutavad lahendused:

  • Polüuretaanvaht POLIURETAN S SPRAY, PHONO SPRAY
  • Kiiresti kuivavad polüuretaanipõhised segud TENSYFLEX, PLURYFLEX, F-75, SCENOROCK AEC, PLURYSOFT, Scenoflex AEC

Kus te võite ehitamisel kasutada vahtpolüuretaani ja hüdroisolatsioonisegusid?

Vundamentide, põrandate, sise- ja välisseinte soojustamine, sisepiirete soojustamine ja heliisolatsioon, kõikvõimalike tühikute täitmine. Pööningute ja katusekorruste, lamedate, kaheviiluliste ja muude mitmetasandiliste kinnitusteta, keerulise reljeefiga katuste soojustamine ja termoisolatsioon. Antud tehnoloogia ja materjalid võimaldavad katuseid soojustada isegi väljastpoolt, meetodiga „uus otse vanale“, ilma vana katet eemaldamata ja oluliste pinna ettevalmistamise kuludeta.

Vahtpolüuretaankate on täiesti veekindel, mitmesuguse tihedusega, oma struktuurilt väga tugev ja elastne. Välistingimustes kasutamisel, ilma mingi täiendava katteta, vajab vahtpolüuretaan päikese UV-kiirte eest kaitsmist. Selliseks kaitseks UV-kiirte eest võivad sobida kiiresti kuivavad kahekomponentsed polüuretaanipõhised segud, mis kantakse peale analoogilise meetodiga. Visuaalselt näeb kaitsekate välja nagu plastikiht ja seda on mitmesugustes toonides, see on oma struktuurilt väga tugev, elastne ja vetruv.

Niisuguse soojustuse ja hüdroisolatsiooni kaitsekihiga katus võib kuni 20 aastat ilma igasuguse remondita vastu pidada.

Soojustamise, hüdroisolatsiooni, korrosioonikaitsekatte pealekandmise töödeks kasutatakse nii väikseid kompaktseid aparaate, mille maht komponentide jaoks pole suur, ühekordse tankimisega 40 kilogrammi ja voolikuga kuni 30 meetrit, kui ka võimsamaid aparaate, mis võtavad materjali vahetult 200-liitristest mahutitest, viivad materjali vajaliku temperatuurini väga lühikese aja jooksul ja annavad materjali pihustuspüstolile kuni 90 meetri kaugusele.

Teie soovil annavad ettevõtte Värv ja Seadmed spetsialistid teile kogu vajaliku tehnilise teabe, teavet hindade kohta, konsultatsiooni nõutava materjali ja tehnoloogilise protsessi kohta, samuti õpetavad välja teie personali.

Meie tehnilised spetsialistid valivad materjalid ja seadmed vastavalt Teie vajadustele, pakkuvad vajalikku tehnilist informatsiooni.

Juri Andrijevski
Telefon: +372 56654472. Email: juri.andrijevski@varvjaseadmed.ee
Comments are closed.