Mehhaanilised kogumispunkrid – seeria MSH

Avaleht  /  Seadmed ja materjalid  /  Mehhaanilised kogumispunkrid – seeria MSH

Värv ja Seadmed OÜ on ettevõtte Blastvent ametlik esindaja. Pakume oma tellijatele tootevalikut ja tehnilist konsultatsiooni.

 

Seeria MSH mehhaanilised kogumispunkrid on mõeldud abrasiivmaterjali ladustamiseks ja jaotamiseks 1-12 liivapritsiseadmele. Punkri puistemaht on 3,5 kuni 56 m3.

 

Sõltuvalt kasutatavatest surveseadmetest komplekteeritakse punker pneumaatiliselt juhitavate pöördsulguritega, mis on distantsjuhtimisega ja liivapritsiseadme täitumise surveanduritega. Punkri laadimine toimub tõstukmehhanismide abil.

 

Mehhaanilised kogumispunkrid MSH on konstrueeritud tööks terashaavlite kui abrasiivainega, kuid sobivad tööks ka alternatiivsete abrasiivainetega.

 

Vaba ruum väljundavade juures on 1600 mm, see on kõrguse poolest piisav liivapritsiaparaatide paigaldamiseks.

 

Teenindusinspektsioonide tegutsemise või liivapritsiaparaatide remondi korral võivad väljundavaused olla kaetud käsitsi.

 

Mehhaanilise kogumispunkri kasutamise komplekslahenduse näiteks on abrasiivaine transportimise mehhaaniline süsteem MECHTRANS-2, kus kasutatakse punkrit MSH-5/2.

 

Ettevõtte Blastvent toodangu valiku hulgas on mitmesuguse modifikatsiooni ja mahuga vaakumkogumispunkrid, see võimaldab projekteerimisel arvestada tellija kõige mitmekesisemaid nõudmisi.

 

[wpfilebase tag=fileurl id=16 linktext=’Lae alla mehhaaniliste kogumispunkrite MSH täielik mudelite loetelu (.pdf)’ /]

 

Meie tehnilised spetsialistid valivad materjalid ja seadmed vastavalt Teie vajadustele, pakkuvad vajalikku tehnilist informatsiooni.

 

Juri Andrijevski
Telefon: +372 56654472. Email: juri.andrijevski@varvjaseadmed.ee
Comments are closed.