Tsentrifugaal ventilaatorid – seeria CF

Avaleht  /  Seadmed ja materjalid  /  Tsentrifugaal ventilaatorid – seeria CF

Värv ja Seadmed OÜ on ettevõtte Blastvent ametlik esindaja. Pakume oma tellijatele tootevalikut ja tehnilist konsultatsiooni.

 

Tootmistingimustes on kvaliteetse õhupuhastussüsteemi olemasolu kohustuslik vastavalt viimastele keskkonnakaitse nõuetele, kuna väljastatav tolm ei tohi sattuda otse atmosfääri. Niisugused süsteemid on vajalikud ka ettevõtte töötajate töökaitse nõuete täitmiseks ja aitavad luua tootmistingimusi, mis on vajalikud tehnoloogiliste protsesside teostamiseks.

 

Õhupuhastussüsteemid koosnevad filtriblokist, tsentrifugaal ventilaatorist ja montaažidetailidest, mis on vajalikud kõigi süsteemi elementide ühendamiseks juhtpaneeliga. Antud süsteemi üldine algoritm seisneb süsteemi antava tolmuga saastunud õhu puhastamises filtriblokiga kõrge efektiivsusega filtrielementide abil, mille tulemusena atmosfääri väljub ainult puhastatud õhk.

 

Seeria CF tsentrifugaal ventilaatorid on otseajamiga agregaadid, mille maht on 2000 kuni 50000 m3, võimsus 2,2 kuni 75 kW.

 

[wpfilebase tag=fileurl id=17 linktext=’Lae alla tsentrifugaal ventilaatorite СF täielik mudelirida (.pdf)’ /]

 

Meie tehnilised spetsialistid valivad materjalid ja seadmed vastavalt Teie vajadustele, pakkuvad vajalikku tehnilist informatsiooni.

Juri Andrijevski
Telefon: +372 56654472. Email: juri.andrijevski@varvjaseadmed.ee
Comments are closed.