Kiiresti kuivavad kahekomponentsed polüuretaanipõhised segud

Avaleht  /  Seadmed ja materjalid  /  Kiiresti kuivavad kahekomponentsed polüuretaanipõhised segud

Vahtpolüuretaankate on täiesti veekindel, mitmesuguse tihedusega, oma struktuurilt väga tugev ja elastne. Välistingimustes kasutamisel, ilma täiendava katteta, vajab vahtpolüuretaan päikese UV-kiirte eest kaitsmist. Selliseks kaitseks UV-kiirte eest võivad sobida kiiresti kuivavad kahekomponentsed polüuretaanipõhised segud, mis kantakse peale analoogilise meetodiga. Visuaalselt näeb kaitsekate välja nagu plastikiht ja seda on mitmesugustes toonides, see on oma struktuurilt väga tugev, elastne ja vetruv.

Kiiresti kuivavad polüuretaani baasil polümeersegud moodustavad tugeva elastse või jäiga armeeriva katte, 100% veekindel.

Pakutavad lahendused:

  1. Tensyflex
  2. Pluryflex
  3. F-75, F-100
  4. Scenorock AEC
  5. Plurysoft
  6. Scenoflex AEC
  7. Acuthan

Tensyflex

Materjali kasutatakse metallpindadele kandmiseks metalli korrosioonivastase kaitse ning keskkonna- ja naftatoodete mõjudest, aga ka mehaanilise toime eest isoleerimise eesmärgil. Kasutatakse niisugustel tegevusaladel nagu kütuse- ja naftahoidlate, mahutite, konteinerite, torude kate, nafta- ja gaasikeemiatööstuses, laevaremondis, metallitöötluses, masinaehituses.

Lae alla Tehniline dokumentatsioon (.pdf)

Pluryflex

Pluryflex – materjal on universaalne hüdroisolatsioonikate põrandate, kivi, betooni, plasti, puidu katmiseks. Pluryflex on elastne hüdroisolatsioonikate, mis kantakse peale kui veekindel kiht veereservuaaridele, basseinidele, veepuhastusrajatistele, drenaažisüsteemidele, torudele, sadevee ja keemiliste ühendite puhastus- ja hoiusüsteemidele. Võib kanda praktiliselt igale pinnale. Välisel kasutamisel võib muuta värvivarjundit UV-kiirte mõjul.

Lae alla Tehniline dokumentatsioon (.pdf)

F-75 и F-100 – kaitsev hüdroisolatsioonikate.

Lae alla Tehniline dokumentatsioon (.pdf)

Scenorock AEC

Scenorock AEC materjal on väga tugev veekindel armeeriv ja kaitsev kate (tugevdav kate penoplastist (polüstüroolist) toodete jaoks 100% jäikade osakeste sisaldusega. Kasutatakse iluliistude dekoratiivsete elementide, karniiside kaitseks. Võib kanda igasugusele vertikaalsele või horisontaalsele pinnale, polüstürooliplaatidele, puidule, kivile.

Lae alla Tehniline dokumentatsioon (.pdf)

Plurysoft

Materjal Plurysoft on elastne täidis, mida kasutatakse liitekohtade, õmbluste, deformatsioonivuukide jmt jaoks. Võib kanda praktiliselt igale pinnale.

Lae alla Tehniline dokumentatsioon (.pdf)

SCENOFLEX AEC

SCENOFLEX AEC materjal – spetsiaalne elastne segu mitmesuguste sise- ja välisdekoratsioonidetailide valmistamiseks, kasutatakse eritööde tegemiseks, spetsiaalsete vormide valmistamiseks, mitmesuguste teatri dekoratsioonielementide valmistamiseks jne.

Lae alla Tehniline dokumentatsioon (.pdf)

Acuthan

Materjal Acuthan on kaitsev ühekomponentne elastne akrülaatkate.

Lae alla Tehniline dokumentatsioon (.pdf)

Meie tehnilised spetsialistid valivad materjalid ja seadmed vastavalt Teie vajadustele, pakkuvad vajalikku tehnilist informatsiooni.

Juri Andrijevski
Telefon: +372 56654472. Email: juri.andrijevski@varvjaseadmed.ee
Comments are closed.